W fazie zasadniczej sezonu 2021 w 2 lidze żużlowej odbędzie się 14 kolejek systemem mecz i rewanż. Po nich rozegrane zostaną półfinały play off z udziałem czterech najlepszych drużyn. Na koniec odbędzie się dwumecz finałowy, którego zwycięzca awansuje do 1 ligi. 

 

FAZA ZASADNICZA 

1. runda

Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – Trans MF Landshut Devils 48:41
SpecHouse PSŻ Poznań – 7R Stolaro Stal Rzeszów 56:34
OK Bedmet Kolejarz Opole – SK Lokomotiv Daugavpils 51:38
Pauzuje MSC Wölfe Wittstock

 

2. runda

MSC Wölfe Wittstock – SpecHouse PSŻ Poznań 41:49
7R Stolaro Stal Rzeszów – OK Bedmet Kolejarz Opole 0:40 (walkower)
SK Lokomotiv Daugavpils – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 42:47
Pauzuje Trans MF Landshut Devils

 

3. runda

OK Bedmet Kolejarz Opole – MSC Wölfe Wittstock 69:21
Trans MF Landshut Devils – SK Lokomotiv Daugavpils 51:38
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – 7R Stolaro Stal Rzeszów 49:40
Pauzuje SpecHouse PSŻ Poznań

 

4. runda

MSC Wölfe Wittstock – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 36:53
SpecHouse PSŻ Poznań – OK Bedmet Kolejarz Opole 36:54
7R Stolaro Stal Rzeszów – Trans MF Landshut Devils 48:42
Pauzuje SK Lokomotiv Daugavpils

 

 

5. runda

Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – SpecHouse PSŻ Poznań 50:40
SK Lokomotiv Daugavpils – 7R Stolaro Stal Rzeszów 50:39
Trans MF Landshut Devils – MSC Wölfe Wittstock 59:30
Pauzuje OK Bedmet Kolejarz Opole

 

6. runda

MSC Wölfe Wittstock – SK Lokomotiv Daugavpils 32:57
SpecHouse PSŻ Poznań – Trans MF Landshut Devils (8.08)
OK Bedmet Kolejarz Opole – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 51:39
Pauzuje 7R Stolaro Stal Rzeszów

 

7. runda

7R Stolaro Stal Rzeszów – MSC Wölfe Wittstock 62:28
SK Lokomotiv Daugavpils – SpecHouse PSŻ Poznań 55:34
Trans MF Landshut Devils – OK Bedmet Kolejarz Opole 36:54
Pauzuje Metalika Recycling Kolejarz Rawicz

 

8. runda

MSC Wölfe Wittstock – 7R Stolaro Stal Rzeszów 19:28
OK Bedmet Kolejarz Opole – Trans MF Landshut Devils 51:39
SpecHouse PSŻ Poznań – SK Lokomotiv Daugavpils 49:41
Pauzuje Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 

 

9. runda

SK Lokomotiv Daugavpils – MSC Wölfe Wittstock 58:32
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – OK Bedmet Kolejarz Opole 55:35
Trans MF Landshut Devils – SpecHouse PSŻ Poznań 58:32
Pauzuje 7R Stolaro Stal Rzeszów
Data rezerwowa: 24-25. lipca 2021

 

 

 

 

 

 

 

10. runda

7R Stolaro Stal Rzeszów – SK Lokomotiv Daugavpils 50:40
MSC Wölfe Wittstock – Trans MF Landshut Devils (30.07)
SpecHouse PSŻ Poznań – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 42:48
Pauzuje OK Bedmet Kolejarz Opole

 

11. runda

Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – MSC Wölfe Wittstock (31.07)
Trans MF Landshut Devils – 7R Stolaro Stal Rzeszów 49:39
OK Bedmet Kolejarz Opole – SpecHouse PSŻ Poznań 55:35

Pauzuje SK Lokomotiv Daugavpils 

 

12. runda

MSC Wölfe Wittstock – OK Bedmet Kolejarz Opole (7.08)
7R Stolaro Stal Rzeszów – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz (8.08)
SK Lokomotiv Daugavpils – Trans MF Landshut Devils: 47:43
Pauzuje SpecHouse PSŻ Poznań

 

13. runda

Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – SK Lokomotiv Daugavpils (13.08)
OK Bedmet Kolejarz Opole – 7R Stolaro Stal Rzeszów (14.08)
SpecHouse PSŻ Poznań – MSC Wölfe Wittstock (15.08)

Pauzuje Trans MF Landshut Devils 

 

14. runda

7R Stolaro Stal Rzeszów – SpecHouse PSŻ Poznań (21.08)
Trans MF Landshut Devils – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz (22.08)
SK Lokomotiv Daugavpils – OK Bedmet Kolejarz Opole (22.08)
Pauzuje MSC Wölfe Wittstock

Data rezerwowa: 28-29. sierpnia 2021

 

 

PLAY OFF

1. runda – półfinały

4.09 / 5.09
(a) 4 w tabeli po części zasadniczej – 1 w tabeli po części zasadniczej
(b) 3 w tabeli po części zasadniczej – 2 w tabeli po części zasadniczej

 

2. runda – półfinały

11.09 / 12.09
(a) 1 w tabeli po części zasadniczej – 4 w tabeli po części zasadniczej
(b) 2 w tabeli po części zasadniczej – 3 w tabeli po części zasadniczej
Data rezerwowa: 18-19 września 2021

 

3. runda – finał

26.09
zwycięskie drużyny z (a) i (b)

 

4. runda – finał

3.10
zwycięskie drużyny z (a) i (b)
Data rezerwowa: 10. października 2021