Świdnicki za Kowalskiego – awizowane składy na Rzeszów

11 sierpnia 2021
W sobotę o godz. 14.00 rozpocznie się spotkanie na Wschodniej 2. W przedostatniej kolejce rundy zasadniczej podejmujemy 7R Stolaro Stal Rzeszów.

W awizowanym składzie OK Bedmet Kolejarza mamy dwie zmiany w porównaniu z zestawieniem, które najczęściej obowiązywało w poprzednich meczach. Nie ma bowiem dwóch juniorów: Bartłomieja Kowalskiego i Marcela Krzykowskiego. Pierwszego zastąpić ma inny nasz „gość” z Częstochowy – Mateusz Świdnicki. Będzie to dla niego trzeci występ w opolskich barwach, a dotychczas zdobywał średnio 7 punktów na mecz (Kowalski 8,14). Drugim juniorem będzie Kacper Łobodziński, który notował dotychczas 1,8 pkt na mecz. W seniorskim zestawieniu constans.

Jeżeli chodzi o zespół z Podkarpacia to wystawia najmocniejszy skład na czele z doskonale znanymi w Opolu Samem Mastersem i Hubertem Łęgowikiem. Nasi gości do meczu przystąpią opromienieni domowym zwycięstwem nad ówczesnym liderem z Rawicza i pojadą prawdopodobnie w zwycięskim składzie, choć mają wolne miejsce pod numerem siedem.

Pierwsze spotkanie pomiędzy Opolem i Rzeszowem zakończyło się walkowerem na rzecz OK Bedmet Kolejarza, gdyż tor w Rzeszowie nie spełniał wymogów regulaminowych.

AWIZOWANE SKŁADY
OK Bedmet Kolejarz Opole:

9. Kamil Brzozowski
10. Jacob Thorssell
11. Mads Hansen
12. Andriej Kudriaszow
13. Oskar Polis
14. Kacper Łobodziński
15. Mateusz Świdnicki

7R Stolaro Stal Rzeszów:

1. Adrian Cyfer
2. Karol Baran
3. Patryk Rolnicki
4. Sam Masters
5. Hubert Łęgowik
6. Mateusz Majcher
7. ……………………..