OFERTA SPONSORSKA

OK Bedmet Kolejarz Opole zaprasza do współpracy reklamowo – marketingowej.

Jesteśmy klubem z wielkimi tradycjami. Widowiskowość i duży ładunek emocji sprawiają, że sport żużlowy cieszy się w Opolu i całym kraju nieustannie rosnącym zainteresowaniem. Dzięki temu doskonały wizerunek Państwa firmy byłby jeszcze bardziej rozpoznawalny i dostrzegany w oczach tysięcy odbiorców nie tylko z terenu naszego regionu, ale również w całym kraju i za granicą!

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!

Opolski sport żużlowy od 70 lat jest wpisany także w lokalną tradycję i stanowi najbardziej popularną dyscyplinę w naszym regionie. Mecze ligowe na stadionie w Opolu ogląda kilkanaście tysięcy widzów będących odbiorcami Państwa marki. Na widowiska żużlowe do naszego miasta przyjeżdżają także kibice z całego regionu opolskiego, kraju i zagranicy. Nie do ocenienia jest także przyjazne postrzeganie firmy angażującej się w życie lokalnej społeczności.

Jako organizatorzy, na naszym kameralnym stadionie przygotowujemy żużlowe spektakle, z elementami artystycznymi, muzycznymi przy współpracy z kibicami. Naszymi gośćmi ma meczach żużlowych są najbardziej znaczący przedsiębiorcy w regionie, władze samorządowe, parlamentarzyści oraz wybitne osobowości ze świata sportu, dziennikarstwa, filmu czy mody.

W tym gronie organizujemy spotkania, podczas których można wymienić poglądy na temat współistnienia sportu i biznesu w naszym kraju oraz regionie.

Zapewniamy wzajemne korzyści i wiele możliwości.