Rawicz sięga po posiłki z Leszna (SKŁADY)

15 lipca 2021
Prawdopodobnie pięciu żużlowców ekstraligowej Unii Leszno pojedzie przeciwko naszemu Kolejarzowi, w barwach ekipy z Rawicza.

W niedzielę o godz. 17.00 drugie starcie na szczycie 2 ligi żużlowej. Tym razem OK Bedmet Kolejarz zmierzy się z Metaliką Recycling na wyjeździe. W pierwszym meczu wygraliśmy 51:39. Teraz czeka nas walka o wygraną i punkt bonusowy.

Znamy już awizowane składy. Gospodarze wystawią wszystko co mają najlepszego, to znaczy skorzystają ze współpracy z Unią. W ekipie Niedźwiadków awizowani są już: Jaimon Lidsey (najskuteczniejszy zawodnik meczu obu drużyn w Opolu – 15 punktów w 6 biegach) oraz Szymon Szlauderbach, Krzysztof Sadurski i Damian Ratajczak. Wolne miejsce w składzie może zając choćby Kacper Pludra.

Jeżeli chodzi o nasz zespół to nie ma zmian w porównaniu ze spotkaniem sprzed tygodnia, ale jest jedno wolne miejsce. To efekt kontuzji Jacoba Thorssella. Szwed w finale mistrzostw swojego kraju zaliczył groźny wypadek. Na szczęście nie ma złamań, ale był mocno poobijany. Dlatego do ostatniej chwili będziemy czekali na decyzję czy będzie mógł pojechać.

Awizowane składy:
Kolejarz Opole:

1. Mads Hansen
2.
3. Andriej Kudriaszow
4. Kamil Brzozowski
5. Oskar Polis
6. Bartłomiej Kowalski
7. Marcel Krzykowski

Kolejarz Rawicz:

9. Jaimon Lidsey
10. Damian Baliński
11.
12. Szymon Szlauderbach
13. Damian Dróżdż
14. Krzysztof Sadurski
15. Damian Ratajczak