Znamy terminy finału i zasady sprzedaży biletów

15 września 2021
Z MF Trans Landshut Devils pojedziemy w Niemczech 26 września o godzinie 12.00. Rewanż na Wschodniej 2 – 3 października o godz. 14.00.

Taki rozkład godzinowy finałów 2 ligi żużlowej sprawia, że nasi zawodnicy nie będą mieli chwili wytchnienia. Jeżeli chodzi o pierwszy termin to w przeddzień w Krośnie odbywają się Mistrzostwa Świata U21. Zawody, w których jadą Mads Hansen i Mateusz Świdnicki zapewne zakończą się około 22.00, więc obaj w drogę do Niemiec ruszą w okolicach 23.00. Do pokonania będą mieli niespełna 1100 km, a czas przejazdu to nawet 11 godzin.

– Jeśli nie przytrafi się nic niespodziewanego zarówno Mads jak i Mateusz powinni zameldować się na stadionie w Landshut około godziny 10.00, czyli zaledwie dwie godziny przed meczem. Zastanawiam się jak w tym przypadku przygotować sprzęt do meczu, nie wspominając o regeneracji organizmu i wypoczynku. Niestety nasze prośby o przesunięcie godziny meczu choćby o godzinę nie znalazły aprobaty i zrozumienia – powiedział PIOTR MIKOŁAJCZAK, menadżer OK Bedmet Kolejarza.

Podobna sytuacja jest w drużynie naszego finałowego rywala, którego zawodnicy startują w przeddzień meczu 2-ligowego w drużynowym pucharze Niemiec. Jedyna różnica jest taka, że z Gustrow, gdzie jadą, do Landshut jest około 700 km.

Jednocześnie informujemy, że sprzedaż biletów na mecz w Opolu rusza w sobotę (18 września) i będą one dostępne w sklepach Świat Alkoholi w Opolu (ul. Młodej Polski 2) i Tarnowie Opolskim (ul. Klimasa 46). Z kolei od poniedziałku (20 września) będą do nabycia w biurze klubu na stadionie.

Do sprzedaży trafiają trzy rodzaje wejściówek:

– bilety normalne – 30 zł
– bilety ulgowe – 20 zł
– bilety na trybunę główną – 50 zł

Pula tych ostatnich to tylko 100 biletów, więc ci którym zależy na tych miejscach powinni nie zwlekać z zakupem.