Zwycięskiego składu się nie zmienia

25 sierpnia 2020
Stara zasada mówi, że zwycięskiego składu się nie zmienia. Dlatego w piątek z Wolfe Wittstock pojadą ci, którzy zapewnili OK Bedmet Kolejarzowi dwie ostatnie wygrane. Znamy awizowane zestawienie obu drużyn.

Menadżer naszej drużyny Marek Mróz nie kombinuje i posyła do boju (piątek, godz. 16.00) szóstkę zawodników, która pokonała 48:42 Metalikę Recycling Kolejarz Rawicz, a wcześniej w większości zapewnili wygraną w Poznaniu. Wolne pozostaje miejsce dla młodzieżowca, ale z pewnością zajmie ją jeden z gości z Zielonej Góry. Takie zestawienie ma dać pewną wygraną z ostatnim w tabeli zespołem z Niemiec.

– Jesteśmy zadowoleni z ostatnich dwóch meczów, w których pokazaliśmy zespołową jazdę. Złapaliśmy oddech i nie ma co kombinować. Cały czas trzymam się zasady, że jadą ci, którzy są w najlepszej dyspozycji – mówi Marek Mróz.

Nie ma on jednak pola manewru jeżeli chodzi o polskich seniorów, gdyż do dyspozycji są zaledwie dwaj: Hubert Łęgowik i Oskar Polis. Obaj dobrze spisali się jednak w minioną niedzielę, a Polis był najlepszym zawodnikiem. Nie zawodzi także tercet obcokrajowców: Mads Hansen, Sam Masters i Rene Bach. W niedzielę ważne punkty zanotowali także Mateusz Tonder i Jakub Osyczka. Ten drugi wyjedzie na tor przeciwko Wolfe, a pierwszego może zastąpić Damian Pawliczak. Wszystko zależy od decyzji trenera Falubazu Piotra Żyto. W obwodzie są jednak jeszcze Marcel Krzykowski, Łukasz Szczęsny i Oskar Rowecki.

  • Przypominamy, że bilety można kupić TUTAJ